Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel TURÇEP heyetini ağırladı

TURÇEP’ten Turgutluspor Kulübüne nezaket ziyareti

Turgutluspor Başkanı Adnan Demirel TURÇEP heyetini ağırladı

TURGUTLUSPOR’un çiçeği burnunda genç kulüp başkanı Adnan Demirel, bugün saat 14.00’de kendisini tebrik ve nezaket ziyaretinde bulunan TURÇEP yürütme kurulu ve bileşenlerinden kalabalık bir ziyaretçi grubunu ağırladı. Turgutluspor kulübünün genç başkanı Adnan Demirel’i tebrik ve nezaket ziyaretinde bulunan kalabalık TURÇEP heyeti içinde, Başkan Demirel’in kayınvalidesi Perihan Hasergin’in de yer alması, ziyareti anlamlı kılan bir ayrıntı oluşturdu.

Sabah saatlerinde transfer görüşmeleri için İzmir’e giden Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel, öğleden sonra ise İzmir’den döner dönmez ayağının tozuyla kulüpteki başkanlık ofisinde kendisini tebrik ziyaretine gelen 10 kişilik TURÇEP (Turgutlu Çevre Platformu) heyetini ağırladı. TURÇEP’li ziyaretçilerden en yaşlısı Muammer Arabulan ile kayınvalidesi Perihan Hasergin’in elini öperek, diğer TURÇEP’lilerin de ellerini sıkarak tek tek hoş geldiniz diyerek kendilerini karşıladı.

Kulüp Başkanını ziyarete gelen TURÇEP heyeti içinde Dönem Sözcüsü Yıldız Aktaş başta olmak üzere, Türk-Eğitim-Sen Başkanı İsmail Alsaç, Eğitim-Sen Başkanı Nacettin Durak, Belediye eski meclis üyesi Lütfi bıkmaz, MHP Temsilcisi Hayri Fırat, TEMA Gönüllüsü Muammer Arabulan ile Başkan Demirel’in kayınvalidesi Perihan Hasergin, Semih  Çolak ve Nuray Yüksel yer aldılar.

Aktaş: “Turgutluspor hepimizin gözbebeğidir”
Transfer görüşmeleri için İzmir’de olması nedeniyle biraz geciktiği için özür dileyen Turgutluspor Başkanı Adnan Demirel, TURÇEP heyetine de bu nezaket ziyareti dolayısıyla teşekkür etti ve toplum yararına yaptığı çalışmalarını izlediğini belirttiği TURÇEP’i Turgutluspor Kulübü başkanlık odasında ağırlayan ilk başkan olmasının da kendisi için anlamlı bir gurur olduğunu söyledi. TURÇEP adına kulüp başkanlığı dolayısıyla kendisini kutlayan dönem sözcüsü Yıldız Aktaş, “Güzide kulübümüz Turgutluspor Turgutlu halkının sporda gözbebeği. Turgutluspor’un başarısı hepimizin mutluluğu ve gururu demektir. Sizin gibi bu kulübün alt yapısından yetişmiş genç ve yetenekli bir sporcunun başkanlığı Turgutlusporumuzun layık olduğu yere geleceği konusunda çok umut verici. Bu duygularla TURÇEP olarak size görevinizde başarılar diliyoruz.” dedi.

Başkan Demirel: "Kalıcı başarılar getirecek çalışma ve anlayış içinde olacağız"
1 saat süren ziyaretin gündemi spor ve Turgutluspor oldu. Kulüp Başkanı Adnan Demirel, yaptığı transfer çalışmalarını TURÇEP heyeti ile paylaşırken, kulübün içinde bulunduğu durum ve geleceğe dönük yapmayı düşündüğü projeler hakkında da bilgi verdi. İstikrarsızlığın seyircinin takıma olan ilgisini de etkilediğini söyleyen Başkan Demirel, “Taraftarlar her zaman fedakârca ve vefakârca desteklediği takımından başarı bekliyor ve bunda da çok haklı. Bu kulübün alt yapısından gelen, kulübü ve takımı çok iyi bilen biri olarak göreve talip oldum. Bu nedenle kalıcı başarılar getirecek bir anlayış ve çalışma içinde olacağız, inşallah başarılı da olacağız. Kalıcı başarı için istikrar çok önemli. Bazı projelerimiz var, bunları cefakâr ve fedakâr taraftarlarımızla yakında paylaşacağız” açıklamalarında bulundu.

28 Haziran 2014Çaldağı


Yorumlar - Yorum Yaz